Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Ciekawe strony

Treść :

Ciekawe strony

Poniżej znajdą Państwo listę serwisów internetowych rekomendowanych przez Sanofi-Aventis.

 

Serwisy ogólnodostępne

Serwis no-spa.pl Jaka matka taka córka to platforma edukacyjno - rozrywkowa o charakterze międzypokoleniowego kompendium, w którym internauci znajdą użyteczną wiedzę na temat leku No-Spa oraz aplikacje i treści pomagające w budowaniu relacji między matką a córką.

 

Padaczka jest najczęstszą chorobą neurologiczną. W Polsce choruje na padaczkę ok. 400 tysięcy osób. Na stronach serwisu znajdą Państwo wiele informacji poszerzających wiedzę o tej chorobie.

 

Serwis poświęcony reumatoidalnemu zapaleniu stawów. Znajdą w nim Państwo kompleksowe materiały edukacyjne, porady ekspertów, odpowiedzi na najczęstsze pytania chorych i wiele innych praktycznych informacji.

 

Essentiale.pl to zbiór przydatnych informacji zarówno na temat działania preparatu Essentiale Forte jak i zbiór informacji na temat działania wątroby oraz zapobiegania jej dolegliwościom.

 

Wstrzykiwacze insuliny stanowią znaczne ułatwienie w codziennym stosowaniu insuliny. Serwis wyjaśnia poprzez słowa, obrazy i animacje podstawowe zasady użytkowania wstrzykiwaczy stosowanych do podawania insulin produkowanych przez Sanofi-Aventis.

 

Gastropraktyka.pl to portal aktualnej wiedzy medycznej przeznaczony dla lekarzy praktyków podstawowej opieki medycznej oraz specjalistów gastroenterologów.

 

Strona www.allergia-allegra.pl to absolutny niezbędnik dla alergika. Można tu znaleźć nie tylko informacje o działaniu preparatu allegra, ale też kalendarz pylenia oraz przydatne porady dla alergików.

 

Serwisy wymagające zalogowania

alergia-med.pl

Serwis alergia-med.pl przeznaczony jest dla lekarzy zainteresowanych tematyką alergii i nowoczesnych metod terapii.

 

 

Aktualizacja: lipiec 01, 2010

Moduł :