Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Usługa Zaopatrzenia Detalicznego Aptek została zakończona 24 stycznia bieżącego roku.

  Zapotrzebowanie na Insuliny Sanofi można w dalszym ciągu składać korzystając z platformy www.sanofidlaaptek.pl.

  Nasi konsultanci będą przekazywać je do wskazanych w zapotrzebowaniach hurtowni farmaceutycznych i potwierdzać ten fakt drogą mailową.
  Potwierdzenie to nie jest jednoznaczne z realizacją zamówienia. Jego realizacja odbędzie się w terminie i na warunkach handlowych danej hurtowni, która ponosi odpowiedzialność za status realizacji zamówienia.
  Jednocześnie informujemy, że Insuliny Sanofi są regularnie sprzedawane bezpośrednio do hurtowni farmaceutycznych, które są podstawowym kanałem dostępności tych produktów.

  W przypadku pytań, prosimy o kontakt z naszymi konsultantami z Call Center Sanofi, pod numerem telefonu: 801 607 607

  Komunikat dotyczący braku dostępności szczepionki Pentaxim

  Sanofi Pasteur Sp. z o.o. informuje, o przejściowych brakach magazynowych szczepionki Pentaxim (szczepionka przeciw błonicy, tężcowi, krztuścowi (bezkomórkowa, złożona), poliomyelitis (inaktywowana) i haemophilus typ b (skoniugowana), adsorbowana), związanych z opóźnieniem dostawy od producenta. Wznowienie sprzedaży niniejszej szczepionki, wg naszej najlepszej wiedzy, nastąpi na początku marca br.

  Informacje dot. dostępności szczepionek Sanofi Pasteur Sp. z o.o. można uzyskać dzwoniąc na numer infolinii 22 2800 580. Infolinia jest czynna w dni powszednie, w godz. 8.00 - 16.30.

  Oświadczenie dotyczące ograniczonej dostępności szczepionki Pentaxim

  Szanowni Państwo,

  Globalna podaż szczepionek skojarzonych zawierających bezkomórkowe komponenty krztuśca stosowanych w rutynowych szczepieniach u dzieci jest obecnie ograniczona. Pomimo zwiększenia ilości wytwarzanych szczepionek firma Sanofi Pasteur nie jest w stanie w pełni zaspokoić ciągle rosnącego zapotrzebowania na szczepionki Pentaxim.
  Chcemy zwrócić uwagę na fakt, że ograniczenie podaży wynika ze wzrostu zapotrzebowania na pediatryczne szczepionki skojarzone na świecie (szacunkowy wzrost o +50% w porównaniu z rokiem 2014) i dodatkowo związane jest z trudnościami produkcyjnymi globalnych firm dostarczających takie szczepionki.
  Firma Sanofi Pasteur dokłada wszelkich starań, aby rozwiązać problem niedoboru skojarzonych szczepionek z bezkomórkowym antygenem krztuśca. Mimo wysiłków, w związku z tym, że proces wytwarzania tych szczepionek jest skomplikowany i długi (od 18 do 36 miesięcy), nie jest możliwe istotne zwiększenie dostaw w krótkim czasie.
  Należy podkreślić, że problem z dostępnością szczepionki Pentaxim nie jest związany ani z bezpieczeństwem ich stosowania ani z ich skutecznością. Wszystkie szczepionki Sanofi Pasteur obecne na rynku w Polsce spełniają wszelkie wymagania jakościowe.
  Firma Sanofi Pasteur pragnie wyrazić żal z powodu jakichkolwiek niedogodności związanych z niedoborami szczepionki Pentaxim oraz pozostaje w kontakcie z Ministerstwem Zdrowia przekazując regularnie informacje dotyczące dostępności tej szczepionki dla polskich pacjentów.

  INFOLINIA: 22 280 05 80

  Zakończenie tymczasowego ograniczenia dostaw dla produktów Insuman

  Warszawa, dnia 15 grudnia 2016 r.


  Platforma SanofiKodeks.pl

  Grupa Sanofi, zgodnie z zasadami Kodeksu Przejrzystości przygotowując się do pierwszej publikacji danych za rok 2015, mając na uwadze efektywną komunikację pomiędzy interesariuszami oraz w trosce o najwyższe standardy przejrzystości, udostępniła platformę SanofiKodeks.pl. Za pomocą platformy przedstawiciele zawodów medycznych mogą uzyskać informacje o transakcjach zawartych z naszą firma w 2015 roku a także o dotychczas wyrażonych zgodach. Przedstawiciele zawodów medycznych mogą również zweryfikować dane oraz swoją decyzję dotyczącą zgody na publikacje tych danych oraz przesłać do nas pytanie lub komentarz.


  W przypadku pytań lub problemów dotyczących korzystania z platformy SanofiKodeks.pl prosimy o kontakt z przedstawicielem Sanofi:

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Infolinia nt. dostępności szczepionek

  W związku z brakami produktowymi niektórych szczepionek, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na infolinię Sanofi Pasteur, tel. 22 280 05 80 lub 22 280 05 43. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach 8.00-16.30.

   
   

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe