Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Treść :

Wydarzenia

Inauguracja Centrum Dystrybucyjnego Grupy Sanofi

17 października 2012 roku, odbyło się uroczyste otwarcie Centrum Dystrybucyjnego Grupy Sanofi, usytuowanego na platformie FM Logistic w podwarszawskim Błoniu.

Zobacz relacje z XV Festiwalu Nauki

Grupa Sanofi już po raz czwarty z rzędu angażuje się w Festiwal Nauki oraz Festiwal Nauki Małego Człowieka.

 

Zobacz relację z 15 Pikniku Naukowego

Już po raz trzeci firma Sanofi zaprosiła mieszkańców Warszawy i okolic do wzięcia udziału w specjalnie przygotowanych na dzień Pikniku niecodziennych atrakcjach.

 

Aukcja charytatywna, Warszawa 16 marca 2011

Aukcja charytatywna

„Obudźmy się do działania” – pod takim hasłem odbyła się w środę, 16 marca br., licytacja obrazów, których reprodukcje znalazły się w kalendarzu firmy Sanofi-Aventis na 2011 rok.

 

Obudźmy się do działania! – kalendarz na 2011 rok

Kalendarz na 2011 r.

Unikatowy kalendarz Sanofi-Aventis na 2011 rok wspiera Fundację Ewy Błaszczyk "Akogo?"
"Każdy z nas był i do dziś bywa dzieckiem. To, co nas łączy z dzieciństwem to właśnie sny. Zasypiamy i wracamy. Są dzieci, które potrzebują naszej pomocy, by wrócić... "

 

XIV Festiwal Nauki, Warszawa 18-26 września 2010

XIV Festiwal Nauki

Firma Sanofi-Aventis po raz trzeci z rzędu została partnerem merytorycznym oraz wyłącznym sponsorem farmaceutycznym Festiwalu Nauki.

 

14 Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik – „Wielki MikroŚwiat”, Warszawa 12 czerwca 2010

14 Piknik Naukowy

W sobotę, 12 czerwca Sanofi-Aventis zaprosiła wszystkich mieszkańców Warszawy i okolic na 14 Piknik Naukowy Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik, który odbył się na warszawskim Powiślu, w uroczych zakątkach Parku Rydza-Śmigłego.

 

Piknik naukowo-edukacyjny, Warszawa 22 maja 2010

Piknik naukowo-edukacyjny

Fantastyczny świat medycyny jeszcze nigdy nie był tak blisko! W sobotę 22 maja na Polach Mokotowskich w Warszawie odbył się piknik dla najmłodszych mieszkańców stolicy i ich rodziców.

 

"W objęciach Warszawy" – kalendarz na 2010 rok

Kalendarz 2009

Sanofi-Aventis wydała wyjątkowy kalendarz ilustrujący uroki stolicy. Kalendarz „Czułe miejsca” ukazuje wrażliwą duszę stolicy - często ulubione miejsca wielu warszawiaków, czekające na odkrycie przez przypadkowych przechodniów. Subiektywny wybór zdjęć pozwala poczuć ten wyjątkowy charakter niezależnie od pogody czy sytuacji.

 

XIII Festiwal Nauki, Warszawa 19-27 września 2009

XIII Kongres Polskiego

Festiwal Nauki, wydarzenie łączące ludzi ciekawych świata, po raz 13. odbyło się w Warszawie w dniach 19-27 września 2009 roku. Zawiłości ekonomii, ewolucyjne zagadki, tajemnice historii to tematy tylko niektórych z ponad 460 wykładów, warsztatów i pokazów, które wypełniły 9 festiwalowych dni. W naukowych spotkaniach swój udział miało także Sanofi-Aventis, które już po raz drugi zostało sponsorem Festiwalu.

 

13 Piknik Naukowy Polskiego Radia – „Nauka wśród gwiazd” z Sanofi-Aventis

13 Piknik Naukowy

Sanofi-Aventis był wyłącznym sponsorem farmaceutycznym 13. Pikniku Naukowego Polskiego Radia i Centrum Nauki Kopernik - największej w Europie imprezy plenerowej popularyzującej naukę.

 

Siatkarski „Zajączek Wielkanocny” w Instytucie Matki i Dziecka

Siatkarski

Instytut Matki i Dziecka w Warszawie przygotował wielkanocną niespodziankę dla dzieci pozostających na oddziałach klinicznych w okresie świąt. W ramach akcji „Zajączek Wielkanocny” dzieci otrzymały podarunki oraz spotkały się z ciekawymi ludźmi. Miały okazję poznać siatkarkę, Dorotę Świeniewicz.

 

"Ty jesteś światłem świata..." Sanofi-Aventis we współpracy z Fundacją Przyjaciel wydała unikalny kalendarz na 2009 r.

Kalendarz 2009

Zdjęcia z cyklu „Matki – Ty jesteś światłem świata” oddają zarówno radość, smutek jak i głębię macierzyństwa matek niepełnosprawnych dzieci. Czarno-biała fotografia pozbawiona upiększeń pokazuje życie kobiet przepełnione ogromną miłością, ale jednocześnie lękiem i obawą o przyszłość swoich dzieci.

 

XII Festiwal Nauki, Warszawa 19-28 września 2008

XII Festiwal Nauki

Sanofi-Aventis - partner merytoryczny i wyłączny sponsor bloku farmaceutycznego XII Festiwalu Nauki.

 

Otwarcie Centralnego Laboratorium Przeciwdziałania Podróbkom

Centralne Laboratorium

Firma Sanofi-Aventis zainaugurowała działalność Centralnego Laboratorium Przeciwdziałania Podróbkom w Zakładzie Farmaceutycznym w Tours. Laboratorium jest integralną częścią kampanii Grupy Sanofi-Aventis wymierzonej przeciw fałszerstwom leków. Oficjalnego otwarcia dokonał Hervé Novelli, Minister Gospodarki, Przemysłu i Pracy oraz Jean-François Dehecq, Prezes Zarządu Sanofi-Aventis.