Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Nagrody i wyróżnienia

Treść :

Nagrody i wyróżnienia

Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków w Rzeszowie

Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków Sanofi-Aventis Sp. z o.o. w Rzeszowie istnieje od 29 lat i jest jednym z 112 zakładów firmy na świecie. Wyposażony jest w nowoczesne urządzenia i linie technologiczne typowe dla produkcji tabletek, kapsułek, saszetek oraz kremów i płynów. Fabryka może pochwalić się wszystkimi najważniejszymi certyfikatami, tj. GMP (Dobra Praktyka Wytwarzania) czy HACCP (zezwolenie na produkcję suplementów diety). Produkty rzeszowskiego zakładu to m.in. znane farmaceutyki takie jak No-Spa czy Magne B6. W listopadzie 2012r. został oddany do użytku nowy budynek wydziału kosmetycznego, w którym produkowane są popularne dermokosmetyki – Iwostin, Emolium oraz Propodia.
W Zakładzie zatrudnionych jest obecnie ponad 260 osób. W ciągu ostatnich 5 lat na inwestycje kapitałowe przeznaczono tu około 50 mln zł.

VII Ranking Odpowiedzialnych Firm 2013

Grupa Sanofi zajęła III miejsce, w sektorze farmacja i medycyna w VII Rankingu Odpowiedzialnych Firm 2013, organizowanym pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu.

Pracodawca przyjazny pracownikom 2012

Zakład w Rzeszowie został uhonorowany certyfikatem „Pracodawca przyjazny pracownikom” przyznanym przez Komisję Krajową NSZZ „Solidarność”.

Pracodawca organizator pracy bezpiecznej 2012

Zakład Produkcji i Dytrybucji Leków w Rzeszowie został laureatem w IXX edycji konkursu „Pracodawca organizator pracy bezpiecznej”

Srebrny Listek CSR 2012

Grupa Sanofi została wyróżniona Srebrnym listkiem CSR

Media Trendy 2010

No-Spa z nagrodą Media Trendy 2010! wyróżnienie w Kategorii: "Przełamanie schematów komunikacyjnych" za kampanię "Trzyjaciółki".

Sanofi-Aventis Partnerem Polskiej Kardiologii

24 września, podczas ceremonii otwarcia XIII Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, firma Sanofi-Aventis została uhonorowana przez Zarząd Główny PTK tytułem Partnera Polskiej Kardiologii.

Sanofi-Aventis Mistrzem 2009

Sanofi-Aventis została uhonorowana tytułem Mistrza 2009 przyznawanym przez redakcję Gazety Farmaceutycznej. Firma została wyróżniona za wybitny wkład w unowocześnienie i rozwój polskiego przemysłu farmaceutycznego.

Sanofi-Aventis Przyjacielem Polskiej Kardiologii

20 września, podczas ceremonii otwarcia XI Międzynarodowego Kongresu Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego, firma Sanofi-Aventis została uhonorowana przez Zarząd Główny PTK tytułem Przyjaciela Polskiej Kardiologii. Tytuł ten został przyznany Sanofi-Aventis już po raz drugi.

Moduł :