Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Oferty pracy

Kontakt

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel:  22 280 00 00
Fax: 22 280 00 01

Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków

ul. Lubelska 52
35-233 Rzeszów
Tel:
Centrala: 017 850 25 00
Sekretariat: 017 850 25 75
Fax: 017 850 25 77

Treść :

Oferty pracy

Stanowiska w biurze i w terenie

Jeżeli są Państwo zainteresowani pracą w ramach Grupy Sanofi, zapraszamy do skorzystania z poniższej wyszukiwarki aby znaleźć interesującą Państwa ofertę pracy:
 
Jeśli nie znalazłeś/aś interesującej dla siebie oferty pracy, a uważasz, że Grupa Sanofi jest firmą, z którą chcesz się związać zawodowo na dłużej, zapraszamy do wysłania do nas swojej aplikacji za pomocą tego formularza. Dzięki temu będziemy o Tobie pamiętać przy rozpoczęciu nowych rekrutacji, zgodnych z Twoim profilem.

Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń!

UWAGA!
Prosimy o umieszczanie w swojej aplikacji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Sanofi-Aventis Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce. Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnienie moich danych osobowych spółkom należącym do Grupy Sanofi w Polsce w powyższych celach.”

Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez Sanofi-Aventis Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.), w celu prowadzenia procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce oraz będą mogły być tym spółkom udostępniane. Osobie, której dane dotyczą, przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

errorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerrorerror

Zakład produkcyjny w Rzeszowie

Jeżeli jesteś zainteresowany/a pracą w Zakładzie Produkcyjnym w Rzeszowie, prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres mailowy lub korespondencyjny:  

rekrutacja.rzeszow@sanofi.com            

- Dział Personalny
  Sanofi-Aventis Sp. z o.o.
  Oddział w Rzeszowie
  ul. Lubelska 52
  35-233 Rzeszów   

Informujemy, że zebrane w procesie rekrutacji dane osobowe będą przetwarzane przez Sanofi-Aventis Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Bonifraterskiej 17 w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Zebrane dane będą przetwarzane w celu prowadzenia procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce i będą mogły być tym spółkom udostępniane. Każdej osobie przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych osobowych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

UWAGA!Prosimy o umieszczanie w swojej aplikacji klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych o treści:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy przez Sanofi-Aventis Sp. z o.o. dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji w spółkach należących do Grupy Sanofi w Polsce. Jednocześnie wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych spółkom należącym do Grupy Sanofi w Polsce ."

Moduł :