Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Kariera

Kontakt

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel:  22 280 00 00
Fax: 22 280 00 01

Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków

ul. Lubelska 52
35-233 Rzeszów
Tel:
Centrala: 017 850 25 00
Sekretariat: 017 850 25 75
Fax: 017 850 25 77

Treść :

Czemu warto dołączyć do Grupy Sanofi?

Grupa Sanofi w Polsce obejmuje swoim zasięgiem zróżnicowany portfel produktów: od leków stosowanych w leczeniu chorób rzadkich, leków na receptę (Rx), preparatów generycznych (Gx), poprzez leki bez recepty (OTC) i dermokosmetyki, na produktach weterynaryjnych kończąc.

 

Możliwości rozwoju dla Pracowników

Obrany przez nasza Grupę model biznesowy ma bezpośrednie odzwierciedlenie w możliwościach rozwoju naszych Pracowników, którzy chętnie z nich korzystają.

Jesteśmy przekonani, że stworzone przez nas warunki rozwoju dla naszych Pracowników, w połączeniu z odpowiedzialnością za rozwój samych pracowników, dają idealny efekt dla obu stron.

Stawiamy na wartości

W procesach rekrutacji stawiamy na najlepszych, dla których takie wartości jak np. uczciwość i szacunek są wartościami nie tylko w życiu zawodowym, a dodatkowo, z pewnością siebie podejmą się stawianych przed nimi wyzwań zawodowych.

W życiu naszej Grupy codziennie budujemy kulturę organizacyjną opartą na wzajemnym szacunku i współpracy, cyklicznie pytając się naszych Pracowników w badaniu opinii, co jest dla nich ważne.

Angażujemy się w działania społeczne

Nieodzownym elementem działań naszej Grupy jest działalność społeczna, do której zarówno jako organizacja jak i Pracownicy przykładamy ogromną wagę i jesteśmy z niej dumni.

Postępujemy etycznie

Niezmiernie ważnym aspektem we wszelkich działaniach Pracowników naszej Grupy jest etyka w działaniu. Zasady etyczne wpisane są w nasze DNA.

Stwarzamy okazję do wymiany miedzypokoleniowej

Dzięki działającemu od 4 lat Programowi Stażowemu „Student on Board” jesteśmy organizacją systematycznie, co roku, wspieraną przez nową grupę Stażystów, co wszystkim pracownikom daje idealną okazję do wymiany międzypokoleniowej na gruncie firmowym.

Jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy

W naszej codziennej pracy jesteśmy profesjonalistami w tym co robimy i jesteśmy dumni z tego, że pracujemy dla takiej organizacji jak Grupa Sanofi.


DOŁĄCZ DO NAS! CZEKAMY NA CIEBIE!

Moduł :

Certyfikat