Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Proces rekrutacji krok po kroku

Kontakt

Sanofi-Aventis Sp. z o.o.

ul. Bonifraterska 17
00-203 Warszawa
Tel:  22 280 00 00
Fax: 22 280 00 01

Zakład Produkcji i Dystrybucji Leków

ul. Lubelska 52
35-233 Rzeszów
Tel:
Centrala: 017 850 25 00
Sekretariat: 017 850 25 75
Fax: 017 850 25 77

Treść :

PROCES REKRUTACJI KROK PO KROKU

Wybór pracodawcy to najważniejsza decyzja w życiu zawodowym człowieka. Na tej stronie dowiesz się, jak wyglądają główne etapy procesu rekrutacji do Grupy Sanofi w Polsce.

 

Standard procesu składa się z 4 głównych etapów:

I etap

Wypełniasz formularz aplikacyjny on-line na naszej stronie lub zgłaszasz się poprzez stronę www.pracuj.pl na wybrane ogłoszenie rekrutacyjne. W obydwu sytuacjach załączasz dokumenty aplikacyjne zgodnie z wymogiem w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

II etap

Zaproszenie na spotkanie rekrutacyjne – to my skontaktujemy się z Tobą poprzez emaila lub telefonicznie, jeśli Twoje kwalifikacje i doświadczenie są zgodne z oczekiwaniami zawartymi w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

III etap

Spotkanie rekrutacyjne – najczęściej z naszej strony bierze w nim udział Twój potencjalny przełożony i przedstawiciel Działu HR.

IV etap

Proces rekrutacji kończy się złożeniem oferty zatrudnienia wybranej osobie. Z pozostałymi Kandydatami biorącymi udział w procesie, skontaktujemy się w celu przekazania decyzji.Stanowiska Przedstawicielskie

Jako kandydat/ka na stanowisko Przedstawiciela, najpierw zaprosimy Cię na spotkanie z menedżerem odpowiedniego regionu. Następnie wybrane osoby zapraszamy do naszego warszawskiego biura na spotkanie z Dyrektorem Sprzedaży oraz HR.

Stanowiska Menedżerskie

Jako kandydat/tka na stanowisko menedżerskie, prawdopodobnie odbędziesz spotkanie z konsultantem z jednej ze współpracujących z nami firm doradztwa personalnego, a następnie wybrane osoby zapraszamy na spotkanie z potencjalnym przełożonym oraz przedstawicielem Działu HR.

Profesjonalizm i etyka w procesie rekrutacji

W wybranych procesach rekrutacji możesz zostać zaproszony/a do AC (assessment center) lub testu kompetencyjnego, ew. testu z języka angielskiego, potwierdzającego posiadanie przez Ciebie kompetencje niezbędne do wykonywania zadań na stanowisku, o które się ubiegasz.

W rozmowach rekrutacyjnych kierujemy się zasadami profesjonalizmu i etyki zawodowej. Do naszego zespołu pozyskujemy najlepszych kandydatów, którzy działając w zgodzie z wyznawanymi przez nas wartościami, wspólnie z nami będą realizować cele oraz misję ochrony zdrowia.

Aktualizacja: marzec 14, 2014

Moduł :