Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Flash
  Flash

  Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!

  Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku!
   

  Godziny pracy infolinii w przerwie świątecznej

  „Uprzejmie informujemy, że 24.12.2014 i 31.12.2014 infolinia pracuje do godz. 12:00.
  Godziny pracy w pozostałe dni między Świętami pozostają bez zmian: 8.00 – 19.00.”

  Godziny pracy infolinii Grupy Sanofi.

  Uprzejmie informujemy, że infolinia 0-801 607 607, gdzie można zgłaszać zapotrzebowanie na produkty lecznicze: Clexane®, Lantus®, Apidra®, Insuman® jest czynna w dni powszednie od godz. 8:00 do 19:00.

  Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia zapotrzebowania na powyższe produkty można również składać przez całą dobę na platformie www.sanofidlaaptek.pl.

  Zapraszamy.

  Wywiad z Maryniką Woroszylską - Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce

  " Naszym kluczowym celem strategicznym jest zwiększenie dostępności polskich pacjentów do innowacyjnych terapii. Jego realizację opieramy na trzech filarach – dobrym prawie, zwiększeniu finansowania oraz efektywnym dialogu z Ministerstwem Zdrowia. Dla nas jako organizacji istotne jest, by polscy pacjenci mieli taki sam dostęp do nowoczesnych terapii, jak obywatele innych państw UE ". Wywiad z Maryniką Woroszylską-Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce o dialogu firm farmaceutycznych z resortem zdrowia oraz Kodeksie Przejrzystości, Puls Farmacji.

  Zobacz więcej

  Wywiad z Lionelem Guérin, Dyrektorem Finansowym Grupy Sanofi w Polsce

  „W tej chwili wracamy do wzrostów i ogólnie sytuacja jest satysfakcjonująca. Eksperci szacują, że możemy oczekiwać wzrostu rynku na poziomie 4 proc. w przyszłym roku.(..) Branży niewątpliwie pomaga sytuacja w polskiej gospodarce, która pomimo kryzysu w Europie jest cały czas na plusie - to znaczący wpływ na popyt. Myślę, że na rynku polskim jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Jako firma innowacyjna widzimy, że na przykład w onkologii czy diabetologii są bardzo duże potencjały wzrostu."

  Zobacz więcej

  CENTRUM OBSŁUGI REKLAMACJI

  Grupa Sanofi uruchomiła nowe Centrum Obsługi Reklamacji dedykowane do obsługi naszych Klientów. Wszystkie zgłoszenia dotyczące reklamacji prosimy kierować pod numer telefonu 22/280 83 20 i faxu 22/280 83 30, bądź drogą mailową reklamacje@sanofi.com

   
   
  Flash

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe