Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Flash

  ZAKOŃCZENIE TYMCZASOWEGO OGRANICZENIA DOSTAW DLA PRODUKTÓW LECZNICZYCH ZAWIERAJĄCYCH INSULINE LUDZKĄ INSUMAN® WE WSTRZYKIWACZU ORAZ WE WKŁADZIE PO 3 ML.

  Firma Sanofi we współpracy z Urzędem Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych oraz Europejską Agencją Leków pragnie przekazać Państwu następujące informacje związane z zakończeniem ograniczenia dostaw w Polsce produktów leczniczych Insuman® (rekombinowana insulina ludzka)

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Zmiana modelu składania zapotrzebowań w programie UZDA

  Warszawa, 12 sierpnia 2015 r. - 12 lipca br. weszła w życie ustawa z dnia 9 kwietnia 2015 r. o zmianie Ustawy – Prawo Farmaceutyczne, która nakłada obowiązek przyjmowania zamówień przez podmiot odpowiedzialny na produkty lecznicze (wszystkie poza OTC), zarówno refundowane, jak i nierefundowane w formie pisemnej lub w formie dokumentu elektronicznego doręczanego środkami komunikacji elektronicznej.

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  KOMUNIKACJA DO APTEK W SPRAWIE ZAKOŃCZENIA PROGRAMU MONITORINGU DOSTĘPNOŚCI PRODUKTÓW GRUPY SANOFI -AVENTIS

  W dniu 12 lipca 2015 r. wchodzi w życie nowelizacja ustawy Prawo farmaceutyczne. Wprowadza ona szczególne rozwiązania, w tym daleko idące uprawnienia Głównego Inspektora Farmaceutycznego, które mają ograniczyć nadmierny i często nielegalny wywóz leków za granicę. W efekcie, ma być w większym stopniu zabezpieczona dostępność do leków dla uczestników polskiego rynku farmaceutycznego oraz finalnie pacjentów. Z uwagi na powyższe, Sanofi podjęło decyzję o modyfikacji dotychczasowego modelu dystrybucji produktu leczniczego Clexane®.

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Stanowisko Sanofi wobec decyzji GIF

  Warszawa, 19 czerwca 2015 r. - W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami nt. decyzji Głównego Inspektora Farmaceutycznego dotyczącej cofnięcia zezwolenia na prowadzenie przez Sanofi-Aventis sp. z o.o. hurtowni farmaceutycznej, informujemy, że:

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Komunikat Sanofi Pasteur

  W związku z brakami produktowymi szczepionek AVAXIM 160 U, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na infolinię Sanofi Pasteur, tel. 22 280 05 80. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach 8.00-16.30.

  Wywiad z Maryniką Woroszylską - Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce

  " Naszym kluczowym celem strategicznym jest zwiększenie dostępności polskich pacjentów do innowacyjnych terapii. Jego realizację opieramy na trzech filarach – dobrym prawie, zwiększeniu finansowania oraz efektywnym dialogu z Ministerstwem Zdrowia. Dla nas jako organizacji istotne jest, by polscy pacjenci mieli taki sam dostęp do nowoczesnych terapii, jak obywatele innych państw UE ". Wywiad z Maryniką Woroszylską-Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce o dialogu firm farmaceutycznych z resortem zdrowia oraz Kodeksie Przejrzystości, Puls Farmacji.

  Zobacz więcej

   
   
  Flash

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe