Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Flash

  Zakończenie dystrybucji produktu leczniczego Clexane® w Usłudze Zaopatrzenia Detalicznego Aptek.

  Informujemy, że produkt leczniczy Clexane® nie jest już dostępny w ofercie Usługi Zaopatrzenia Detalicznego Aptek (UZDA).

  W pierwszych miesiącach od wejścia w życie przepisów wprowadzających kontrolę eksportu leków poza Polskę, UZDA funkcjonowała wyłącznie jako kanał sprzedaży interwencyjnej, gdzie była zapewniana realizacja dostaw pojedynczych opakowań leku Clexane®.

  Obecnie Clexane® jest dostępny wyłącznie w kanale hurtowym. Oznacza to, że firma Sanofi kieruje dostawy leku Clexane® przeznaczone na rynek otwarty w całości do hurtowni farmaceutycznych sprzedając go do 10 największych hurtowni farmaceutycznych w kraju. W związku z powyższym prosimy o kierowanie zamówień na lek Clexane® bezpośrednio do hurtowni farmaceutycznych.

  Jednocześnie informujemy, że w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z Infolinią Sanofi pod numerem 801 607 607.

  Zmiana modelu składania zapotrzebowań w programie UZDA

  Warszawa, 12 sierpnia 2015 r. - 12 lipca br. weszła w życie ustawa z dnia 9 kwietnia 2015 r. o zmianie Ustawy – Prawo Farmaceutyczne, która nakłada obowiązek przyjmowania zamówień przez podmiot odpowiedzialny na produkty lecznicze (wszystkie poza OTC), zarówno refundowane, jak i nierefundowane w formie pisemnej lub w formie dokumentu elektronicznego doręczanego środkami komunikacji elektronicznej.

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Stanowisko Sanofi wobec decyzji GIF

  Warszawa, 19 czerwca 2015 r. - W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami nt. decyzji Głównego Inspektora Farmaceutycznego dotyczącej cofnięcia zezwolenia na prowadzenie przez Sanofi-Aventis sp. z o.o. hurtowni farmaceutycznej, informujemy, że:

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Komunikat Sanofi Pasteur

  W związku z brakami produktowymi szczepionek AVAXIM 160 U, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na infolinię Sanofi Pasteur, tel. 22 280 05 80. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach 8.00-16.30.

   
   
  Flash

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe