Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Flash
  Flash

   

  Nowe godziny pracy infolinii Grupy Sanofi.

  Uprzejmie informujemy, że od 4 czerwca br. infolinia 0-801 607 607, gdzie można zgłaszać zapotrzebowanie na produkty lecznicze: Clexane®, Lantus®, Apidra®, Insuman® jest czynna w dni powszednie od godz. 8:00 do 19:00.

  Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia zapotrzebowania na powyższe produkty można również składać przez całą dobę na platformie www.sanofidlaaptek.pl.

  Zapraszamy.

   

  Główny Inspektor Farmaceutyczny zdecydował o przywróceniu na rynek Pentaximu, skojarzonej szczepionki przeciwko błonicy, tężcowi, krztuścowi, poliomyelitis i Hib.

  GIF decyzję o wstrzymaniu serii preparatu podjął 20 marca 2014 r. Powodem było podejrzenie braku spełnienia wymogów jakościowych. Po tej decyzji Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego - Państwowy Zakład Higieny przeprowadził badania jakościowe, z których wynika, że szczepionka jest zgodna ze specyfikacją producenta. Dlatego GIF zmienił decyzję i szczepionka wraca na rynek.

  Zobacz decyzję GIF nr 2/D/2014

  Wystartowała V Edycja Programu Stażowego „Student on Board”!

  Wystartowała V Edycja Programu Stażowego „Student on Board”!

  To znaczy, że już piąty rok zapraszamy do współpracy z studentów i absolwentów Uczelni Wyższych. Jest to bezcenne doświadczenie dla młodych ludzi, którzy rozpoczynają swoją karierę zawodową. W tym roku do obsadzenia mamy około 30 pozycji stażowych. Aby lepiej zapoznać się z profilami zapraszamy na naszą stronę internetową www.studentonboard.pl

  Zachęcamy do promowania Programu Stażowego, może właśnie z ktoś Waszego otoczenia zostanie tegorocznym stażystą, i „Zmierzy się ze stażem w Sanofi”?

  Nagroda dla Sanofi w VII Rankingu Odpowiedzialnych Firm

  Grupa Sanofi zajęła III miejsce, w sektorze farmacja i medycyna, w tegorocznym, VII Rankingu Odpowiedzialnych Firm, organizowanym pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu. Wśród wszystkich uczestników, biorących udział w konkursie, Sanofi znalazło się na 53 pozycji. Ranking Odpowiedzialnych Firm to zestawienie największych spółek w Polsce, ocenianych pod kątem jakości zarządzania społeczną odpowiedzialnością biznesu (CSR).

  Więcej informacji

  NOWE CENTRUM OBSŁUGI REKLAMACJI

  Grupa Sanofi uruchomiła nowe Centrum Obsługi Reklamacji dedykowane do obsługi naszych Klientów. Wszystkie zgłoszenia dotyczące reklamacji prosimy kierować pod numer telefonu 22/280 83 20 i faxu 22/280 83 30, bądź drogą mailową reklamacje@sanofi.com

   
   

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe