Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Flash
  Flash

  Komunikat Sanofi Pasteur

  „W związku z brakami produktowymi szczepionek PENTAXIM, AVAXIM, PNEUMO23, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na infolinię Sanofi Pasteur tel. 22 280 05 80. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach 8.00-16.30.”

  Grupa Sanofi Polska wdraża Kodeks Przejrzystości

  Projekt samoregulacji zainicjowany przez firmy zrzeszone w Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, to pierwsze tego typu przedsięwzięcie w branży farmaceutycznej w Polsce. Jego celem jest zwiększenie transparentności współpracy innowacyjnego przemysłu farmaceutycznego z przedstawicielami sektora zdrowotnego.

  Sanofi Polska, jako członek Związku Pracodawców Innowacyjnych Firm Farmaceutycznych INFARMA, jest jednym z sygnatariuszy Kodeksu Przejrzystości. Kodeks Przejrzystości określa zasady udostępniania informacji na temat współpracy firm z przedstawicielami zawodów medycznych oraz organizacjami ochrony zdrowia. Zgodnie z Kodeksem, od 2016 roku jego Sygnatariusze zobowiązują się do publicznego informowania o wartości finansowej i rodzaju współpracy z przedstawicielami sektora zdrowotnego. Za ich wiedzą i zgodą informacje te zamieszczane będą na stronach internetowych Sygnatariuszy Kodeksu Przejrzystości.

  „Kodeks Przejrzystości to jedna z najważniejszych inicjatyw środowiska farmaceutycznego w Polsce. W założeniu Kodeks ma doprowadzić do większej transparentności kontaktów pomiędzy innowacyjnym przemysłem farmaceutycznym a reprezentantami zawodów medycznych. Jest to niezmiernie ważne, ponieważ wokół współpracy środowiska lekarskiego z przemysłem narosło wiele mitów, co przyczyniło się do powstania niedomówień i niezrozumienia wśród opinii publicznej. Relacja innowacyjnego przemysłu ze środowiskiem farmaceutów i lekarzy jest całkowicie naturalna. Polega na wzajemnej wymianie wiedzy, która jest kluczowa np. w badaniach nad nowymi terapiami i ma wpływ na rozwój medycyny. Jestem przekonana, że z sukcesem wprowadzimy zapisy Kodeksu w życie”- mówi Marynika Woroszylska – Sapieha, dyrektor generalny Grupy Sanofi w Polsce.

  Kodeks Przejrzystości to część europejskiego projektu. Został on przygotowany przez Europejską Federację Przemysłu i Stowarzyszeń Farmaceutycznych (EFPIA), którą w Polsce reprezentuje INFARMA. Jego zapisy wdrażają równocześnie 33 stowarzyszenia członkowskie EFPIA. Kodeks będzie przestrzegany przez 41 firm działających na terenie Europy.

  Wywiad z Maryniką Woroszylską - Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce

  " Naszym kluczowym celem strategicznym jest zwiększenie dostępności polskich pacjentów do innowacyjnych terapii. Jego realizację opieramy na trzech filarach – dobrym prawie, zwiększeniu finansowania oraz efektywnym dialogu z Ministerstwem Zdrowia. Dla nas jako organizacji istotne jest, by polscy pacjenci mieli taki sam dostęp do nowoczesnych terapii, jak obywatele innych państw UE ". Wywiad z Maryniką Woroszylską-Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce o dialogu firm farmaceutycznych z resortem zdrowia oraz Kodeksie Przejrzystości, Puls Farmacji.

  Zobacz więcej

  Godziny pracy infolinii Grupy Sanofi.

  Uprzejmie informujemy, że infolinia 0-801 607 607, gdzie można zgłaszać zapotrzebowanie na produkty lecznicze: Clexane®, Lantus®, Apidra®, Insuman® jest czynna w dni powszednie od godz. 8:00 do 19:00.

  Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia zapotrzebowania na powyższe produkty można również składać przez całą dobę na platformie www.sanofidlaaptek.pl.

  Zapraszamy.

  Wywiad z Lionelem Guérin, Dyrektorem Finansowym Grupy Sanofi w Polsce

  „W tej chwili wracamy do wzrostów i ogólnie sytuacja jest satysfakcjonująca. Eksperci szacują, że możemy oczekiwać wzrostu rynku na poziomie 4 proc. w przyszłym roku.(..) Branży niewątpliwie pomaga sytuacja w polskiej gospodarce, która pomimo kryzysu w Europie jest cały czas na plusie - to znaczący wpływ na popyt. Myślę, że na rynku polskim jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Jako firma innowacyjna widzimy, że na przykład w onkologii czy diabetologii są bardzo duże potencjały wzrostu."

  Zobacz więcej

  CENTRUM OBSŁUGI REKLAMACJI

  Grupa Sanofi uruchomiła nowe Centrum Obsługi Reklamacji dedykowane do obsługi naszych Klientów. Wszystkie zgłoszenia dotyczące reklamacji prosimy kierować pod numer telefonu 22/280 83 20 i faxu 22/280 83 30, bądź drogą mailową reklamacje@sanofi.com

   
   
  Flash

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe