Quick menu :

 1. Przejdź do treści
 2. Przejdź do menu głównego działy
 3. Przejdź do wyszukiwarki
 4. Przejdź do menu pomocy
 5. Idź do modułów
 6. Przejdź do listy skrótów klawiaturowych

Pomoc menu :

 1. Sanofi świecie |
   
 2. Nasze strony |
   
 3. strony internetowe Grupy |
   
 4. Kontakt |
 5. Mapa serwisu |
 6. Pomoc
 1. Kanały RSS
 2. Rozmiar czcionki

  Zredukować Zwiększać  
 
 

Witamy na stronie Sanofi
w Polsce

 

Ta strona pozwoli Państwu zapoznać się z działalnością Sanofi w Polsce, pokazuje naszą organizację, misję, wartości oraz plany na przyszłość.

Zachęcamy również do odwiedzenia sekcji Press Room, w której znajdą Państwo aktualne informacje dotyczące naszej działalności, zaangażowania w promocję zdrowia, a także szeroko rozumianej społecznej odpowiedzialności biznesu.

   
   
   

  Treść :

  Flash
  Flash

  Stanowisko Sanofi wobec decyzji GIF

  W związku z pojawiającymi się w mediach informacjami nt. decyzji Głównego Inspektora Farmaceutycznego dotyczącej cofnięcia zezwolenia na prowadzenie przez Sanofi-Aventis sp. z o.o. hurtowni farmaceutycznej, informujemy, że:

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Program Monitoringu Dostępności Produktów Grupy Sanofi dla aptek otwartych

  Sanofi-Aventis Sp. z o.o. („Sanofi”) dostarcza na rynek polski leki w ilościach przekraczających zapotrzebowanie polskich pacjentów, jednak nasze leki są masowo wywożone z kraju. W tej sytuacji, pomimo regularnej sprzedaży przez nas leków w ilościach przewyższających zapotrzebowanie polskich pacjentów, popyt naszych odbiorców na leki cenowo wrażliwe – głównie na produkt leczniczy Clexane® nieustannie rośnie.

  Zapoznaj się z pełną treścią komunikatu


  Zapoznaj się z regulaminem Programu

  Student On Board

  REKRUTACJA DO PROGRAMU STAŻY „STUDENT ON BOARD”

  Szukamy odważnych do robienia rzeczy ważnych


  Rozpoczęliśmy rekrutację do VI Edycji Programu Staży „Student on Board”. Jest on skierowany do studentów i absolwentów (maksymalnie rok po studiach) zainteresowanych rozwojem w Grupie Sanofi. Zapraszamy do odwiedzenia nowej odsłony strony internetowej www.studentonboard.pl, zapoznania się z tegorocznymi ofertami stażowymi, oraz oczywiście do aplikowania.

   

  Komunikat Sanofi Pasteur

  W związku z brakami produktowymi szczepionek AVAXIM 160 U, wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt na infolinię Sanofi Pasteur, tel. 22 280 05 80. Infolinia jest czynna w dni powszednie w godzinach 8.00-16.30.

  Tymczasowe ograniczenia w dostawach produktów leczniczych zawierających insulinę ludzką INSUMAN®

  Tymczasowe ograniczenia w dostawach produktów leczniczych zawierających insulinę ludzką INSUMAN®

  Niniejszym informujemy, że czasowe ograniczenie dostaw gotowych do użycia jednorazowych wstrzykiwaczy i wkładów Insuman® dotyczy następujących produktów Insuman: Insuman® Basal, Insuman® Rapid i Insuman® Comb25:

  Insuman Rapid 100 j.m./ml roztwór do wstrzykiwań we wkładzie Insuman Rapid SoloStar 100 j.m./ml roztwór do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu
  Insuman Basal 100 j.m./ml zawiesina do wstrzykiwań we wkładzie
  Insuman Basal SoloStar 100 j.m./ml zawiesina do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu
  Insuman Comb 25, 100 j.m./ml zawiesina do wstrzykiwań we wkładzie
  Insuman Comb 25 SoloStar 100 j.m./ml zawiesina do wstrzykiwań we wstrzykiwaczu

  Przywrócenie normalnego poziomu dostaw zaplanowano na lipiec 2015 r.

  Wszystkie produkty lecznicze Insuman®, dostępne obecnie na rynku, mogą być bezpiecznie stosowane.

  Przejściowy niedobór gotowych do użycia jednorazowych wstrzykiwaczy i wkładów Insuman® nie wpłynie na dostępność wszystkich pozostałych produktów insulinowych Sanofi, takich jak Lantus® (insulina glargine, 100 j.m./ml) i Apidra® (insulina glulizynowa, 100 j.m./ml) Podejmujemy wszelkie niezbędne działania w celu: zminimalizowania wpływu braku dostaw oraz wsparcia pacjentów i ich lekarzy w skutecznym zarządzaniu terapią w okresie ograniczonych dostaw produktu leczniczego Insuman w Polsce.

  O zaistniałej sytuacji poinformowaliśmy władze zdrowotne oraz pracowników służby zdrowia, aby zapewnić pacjentom wystarczająco dużo czasu na skuteczne przestawienie na leczenie alternatywnym produktem leczniczym, zawierającym insulinę ludzką.

  Pacjenci leczeni lekiem Insuman® Rapid, Insuman® Basal oraz Insuman® Comb 25 powinni niezwłocznie skontaktować się z lekarzem, który zamieni do tej pory stosowany lek zawierający insulinę na inny preparat insulinowy o odpowiednim profilu działania. Ponadto pacjenci powinni zostać przeszkoleni w zakresie stosowania nowego urządzenia do podawania insuliny, ponieważ wstrzykiwacze do insuliny są specyficzne dla każdego producenta. W celu utrzymania kontroli glikemii może być konieczne częstsze badanie stężenia glukozy we krwi oraz dostosowanie dawki insuliny.

  W przypadku dodatkowych pytań:

  - ze strony lekarzy i pacjentów prosimy o kontakt z Albertem Syta – kierownikiem ds. Medycznych, tel. 695 202 112
  - ze strony aptek prosimy o kontakt z infolinią: 22 280 09 53 – czynna w dni powszednie od godziny 8.00 do 19.00;
  - ze strony mediów prosimy o kontakt z Moniką Chmielewską-Żehaluk – dyrektorem ds. komunikacji, tel. 695 588 881.

  Przepraszamy za zaistniałe niedogodności. Informujemy, że dokładamy wszelkich starań aby jak najszybciej przywrócić normalny cykl dostaw. Pragniemy podkreślić, że bezpieczeństwo pacjentów i odnoszone przez nich korzyści z insulinoterapii stanowią najwyższy priorytet dla firmy Sanofi, która nieustannie dąży do gwarantowania pacjentom dostępu do najwyższej jakości insulin.

  Wywiad z Maryniką Woroszylską - Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce

  " Naszym kluczowym celem strategicznym jest zwiększenie dostępności polskich pacjentów do innowacyjnych terapii. Jego realizację opieramy na trzech filarach – dobrym prawie, zwiększeniu finansowania oraz efektywnym dialogu z Ministerstwem Zdrowia. Dla nas jako organizacji istotne jest, by polscy pacjenci mieli taki sam dostęp do nowoczesnych terapii, jak obywatele innych państw UE ". Wywiad z Maryniką Woroszylską-Sapieha, Dyrektorem Generalnym Grupy Sanofi w Polsce o dialogu firm farmaceutycznych z resortem zdrowia oraz Kodeksie Przejrzystości, Puls Farmacji.

  Zobacz więcej

  Godziny pracy infolinii Grupy Sanofi.

  Uprzejmie informujemy, że infolinia 0-801 607 607, gdzie można zgłaszać zapotrzebowanie na produkty lecznicze: Clexane®, Lantus®, Apidra®, Insuman® jest czynna w dni powszednie od godz. 8:00 do 19:00.

  Jednocześnie informujemy, że zgłoszenia zapotrzebowania na powyższe produkty można również składać przez całą dobę na platformie www.sanofidlaaptek.pl.

  Zapraszamy.

  Wywiad z Lionelem Guérin, Dyrektorem Finansowym Grupy Sanofi w Polsce

  „W tej chwili wracamy do wzrostów i ogólnie sytuacja jest satysfakcjonująca. Eksperci szacują, że możemy oczekiwać wzrostu rynku na poziomie 4 proc. w przyszłym roku.(..) Branży niewątpliwie pomaga sytuacja w polskiej gospodarce, która pomimo kryzysu w Europie jest cały czas na plusie - to znaczący wpływ na popyt. Myślę, że na rynku polskim jest jeszcze bardzo dużo do zrobienia. Jako firma innowacyjna widzimy, że na przykład w onkologii czy diabetologii są bardzo duże potencjały wzrostu."

  Zobacz więcej

  CENTRUM OBSŁUGI REKLAMACJI

  Grupa Sanofi uruchomiła nowe Centrum Obsługi Reklamacji dedykowane do obsługi naszych Klientów. Wszystkie zgłoszenia dotyczące reklamacji prosimy kierować pod numer telefonu 22/280 83 20 i faxu 22/280 83 30, bądź drogą mailową reklamacje@sanofi.com

   
   
  Flash

  Znajdź nas na

  twittertwitter

   

  Informacje prasowe